skip to Main Content
+372 5681 0000 info@terake.com LOGI SISSE REGISTREERU

Kuidas valida FMS, milline on sobivaim?

Kuidas valida FMS, milline on sobivaim?

Enne FMS (farmihaldustarkvara) ostmist peaksid hoolikalt hindama toodet ja ka ettevõtet, mis seda müüb. Peaksite valima FMS partneri, kes teie arvates hoolitseb oma klientide eest ja arendab oma toodet kiiresti ja järjepidevalt. Siin on mõned näited, mida saate oma FMS valikute hindamisel küsida.

Kes on tarkvara pakkuja/omanik?

Mõnede programmide omanikud ja pakkujad on sisenditarnijaid või jaemüüjad. Need programmid on tavaliselt odavad või tasuta, sest tarnija pakub tarkvara, et saaksite selle kõrval põhitooteid osta. Üksikud võivad sellist tüüpi kokkuleppega rahul olla – enamik ei ole.

Kas Sa pead selle farmihaldustarkvara kasutamiseks omama inseneri kraadi?

Sinu valitud tarkvara peab olema jõuline ja kohandatav, et saaksid oma töövoogu täpselt peegeldada ning seda toetada, kuid samas peab tarkvara olema ka piisavalt lihtne, et kõik saaksid seda kasutada.

Kes seda juba kasutab?

Kui plaanid FMS kasutada teiste põllumajandusettevõtete võrdlemiseks, siis soovid, et need ettevõtted oleksid hästi juhitud ettevõtted (andmeid hästi haldavad). Sa tahad ju oma farmi võrrelda edukate farmidega! Mõned FMSd püüavad olla “all-in-one”, samas kui mõned teised keskenduvad kõige professionaalsematele turul tegutsevatele operaatoritele.

Kui kiiresti toodet uuendatakse/värskendatakse?

Tarkvara ei saa kunagi valmis. Alati on midagi lisada, täiendada, parendada, parandada. Sa peaksid FMSi võrdlema tänaste funktsioonide alusel ja kui kiiresti arendatakse uusi funktsioone. Hea viis selle üle otsustamiseks on küsida müüjalt, millised funktsioonid on eelmisel aastal käivitatud.

Kes on Sulle abiks?

Suuremates põllumajandusettevõtetes peab Sinu FMS partner aitama seadistada tarkvara, koolitama meeskonda ja vastama ootamatutele küsimustele. Enne ostmist peaksite selgelt aru saama, kuidas neid teenuseid osutatakse, kelle poolt ja kas koolitusel ning tarkvarauuendustel on lisatasu.

Missioon

Meie kasutame tarkvara ja andmeteadusi põllumajandustootmise muutmiseks, läbipaistvuse suurendamiseks ja uute ärivõimaluste loomiseks.

Back To Top