skip to Main Content
+372 5681 0000 info@terake.com LOGI SISSE REGISTREERU

Hinnatabel

Sul on võimalik kasutada Terake Workfields tarkvara 14 päeva tasuta!

1-9 kasutajat
9 €1 kasutaja kohta kuus
1 kuni 9 kasutajat. Hinnale lisandub käibemaks
10-24 kasutajat
7,90 €1 kasutaja kohta kuus
10 kuni 24 kasutajat. Hinnale lisandub käibemaks
Alates 25 kasutajast
6,90 €1 kasutaja kohta kuus
Alates 25 kasutajat. Hinnale lisandub käibemaks
Alates 50 kasutajast
küsi pakkumist
Alates 50 kasutajast küsi pakkumist. Hinnale lisandub käibemaks.

*Tehnoloogia Rakenduskeskus OÜ jätab endale õiguse muuta hindasid üks kord aastas.

Alusta juba täna!

Alusta tööaja mõõtmisega juba täna.

Lihtne võimalus muuta ettevõtte kasumlikumaks.

Põllumajandus

Terake annab kiire ülevaate põllul tehtud töödest. Info sisestatakse mõne nupule vajutusega. Terakses mobiili äpi loojad on olnud tihedas koostöös põllumajandustootjatega ning on aru saanud, millisest otsast tuleb tulemust mõõtma hakata. Kõik andmed lisatakse töö käigus tööprotsessis osaleja enda poolt, mis annab kõige täpsema ja vahetuma informatsiooni põllul toimuvast. Terake annab võimaluse kõiki andmeid sisestada ja kontrollida reaalajas.

Teenindus

Terakese mobiili rakendus on kasutuses erinevates teenindusettevõtetes. Seda kasutavad kokad köögis, klienditeenindajad saalis ning ka puhastusteenindajad. Eesmärgiks on omada ülevaadet töötajate töötundidest, et saaks vältida ületundide tegemist. Terake rakendus on suureks abimeheks järgmise kuu graafiku koostamisel. Saab selge ülevaate kui palju aega kulub ürituste ettevalmistamiseks, igapäevasteks koristustöödeks enne avamist, lõunasöögi valmistamiseks, inventuurideks jne.

Tootmine

Terakese mobiili rakendus sobib ettevõttele, kus tööiseloom nõuab pidevat liikumist ja töö on tihedalt seotud seadmete ning masinatega. Kasutades nutitelefoni ning tänapäeva rakenduste tehnoloogiat on ettevõttel võimalik registreerida töötunnid, kulunud materjalid ja läbitud objektid mõne nupu vajutusega. Ettevõttel on palju lihtsam ja samas ka kiirem koostada aruandeid tehtud tööde järgi ning selle läbi mõõta ka ressursside kasutamist.

Kui Sul jäi midagi arusaamatuks või soovid täpsustavaid küsimusi esitada, siis võta meiega julgelt ühendust.

Aitame hea meelega!

Back To Top