skip to Main Content
+372 5681 0000 info@terake.com LOGI SISSE REGISTREERU

Kõik tööaja mõõtmise kanded ühes programmis

Kõik tööaja mõõtmise kanded ühes programmis, nii ei kuluta Sa aega andmete kogumisele, edastamisele ja sisestamisele.

Töögraafikud

Graafikud avanevad peamenüüst lingi “Töögraafikud” all. Vaikimisi kuvatakse sisseloginud kasutaja töögraafikut alates tänasest päevast kuni 31 päeva ettepoole. Teiste perioodide vaatamiseks tuleb klikkida ülal paremal paiknevat kalendri ikooniga nuppu. Avaneb kalender, kus saab valida kuupäeva, millest alates töögraafikut kuvatakse.

Allkirjastamine/dokumendid

Oleme lisanud dokumendi vormistamise ja selle allkirjastamise võimaluse. Allkirja andmine tähendab kas näpu või vastava pliiatsiga puutetundlikul ekraanil joonistamist. Sellist lahendust saab kasutada olukordades, kus protsess näeb ette toimunud sündmusele vastaspoole (näiteks klient) kinnituse võtmist. Selline sündmus saab olla näiteks töö tegemine või materjali/kauba tarnimine. Dokument koosneb oma olemuselt sisutekstist, allkirjastaja nimest ja allkirjast. Automaatselt lisatakse allkirjastamise aeg ja arvutatakse dokumendi sisu krüptograafiline räsi.

Dokumendi sisu loomiseks on mitu võimalust:

1) nii tööde kui teostatud transpordi nimekirjades on lisandunud nupp “Suuna allkirjastamiseks”. Sellele vajutades tehakse selle elemendi (töö või transport) sisust teksti kujul kokkuvõte ja kasutaja suunatakse dokumendivaatesse, kus see kokkuvõte on näha. Teksti on võimalik vajadusel muuta ja täiendada (näiteks kustutada ebaoluline ballasttekst). Kui ühte dokumenti on vaja lisada kas mitu tööd või mitu transporti, tuleb need järjekorras nupu “Suuna allkirjastamiseks” kaudu lisada. Dokumenti saab täiendada kuni allkirja andmiseni. Juhul kui dokumendi koostamine läks mingil põhjusel valesti, saab vajutada “PUHASTA VORM” ja dokumendi koostamine algab algusest peale.

2) dokumendi võib luua ka vabatekstina kirjutades. Näiteks “24.10.2018 tarnitud kliendile X 10 ühikut kaupa Y. Aadress Ehitajate tee 777-22, Tallinn.”, lisada kliendi nimi ja paluda sellele kinnituseks kliendi allkiri.

Allkirjastatud dokumente näeb veebirakenduses https://app.terake.com/ “Admin” alajaotuses “Dokumendid” lingi all. Dokumendi sisu vaatamiseks tuleb klikkida nimekirjas vastava rea juures dokumendi ikooniga nupule.

NB! Digitaalselt joonistatav allkiri ei pruugi olla vaidluste korral õiguslikus mõttes vettpidav. Oleme töötamas lahenduse kallal, kus dokumendi saab allkirjastada lisaks ka juriidiliselt siduva mobiil-ID abil.

Back To Top