skip to Main Content
  • Eesti
  • English
5681 0000 info@terake.com Logi sisse Registreeru

Miks terake?

Paraneb töökeskkonna distsipliin

Rahaline kokkuhoid täpse tööajaarvestuse abil

Reaalajas informatsioon töötajate saabumiste ja lahkumiste kohta

Kaob tunnilehtedega seotud aeganõudev paberimajandus

Tööajaarvestus ehk tundide kokku arvutamine muutub automaatseks

Küsimused saavad vastuse

Teadmistepõhine

Kasulikud juhised

Hooliv tugi

Oleme Sinu jaoks alati olemas

Meie eesmärgiks on aidata Sinu ettevõttel olla edukas, mistõttu pakume igakülgset abi Sulle Terakese kasutamisel.

Klientide tagasiside

“Terake on lihtne, kiire ja efektiivne tööaja ja kuluarvestuse abimees. Raamatupidamisprogramm loeb Terakese andmeid automaatselt, mis muudab palgaarvestuse oluliselt lihtsamaks. Samuti võimaldab see siduda töötaja lisaks tööle ka masina, töökoha, materjalikulu jt mõõdetavate parameetritega ning annab hea võimaluse nii reaalajas infot saada kui ka andmeid vajadusel hiljem analüüsida ja ka kulusid raamatupidamisprogrammis täpsemalt jagada. Terakesest on võimalik saada infot mida töötaja sisestab – meie näitel – töötaja tööaega, masinakulu, mototunde, materjalikulu, kulukohta jne,”

– Üllar Uibo, Sadala Agro OÜ

 

“Me olime loonud suhteliselt hea põhja andmekogumise osas, kuid kogutud andmete töötlemisega jäime jänni. Terake tuli meie vaatevälja väga õigel ajal ja me ei kõhelnud hetkegi seda kasutama hakata. Pean vajalikuks mainida, et ega meil mingit alternatiivi väga polnudki. “Just nutitelefoni kasutamine, ehk siis algandmete pidev sisestamine on väga oluline selliste programmide kasutamise puhul. Saan täna kindlalt väita, et see „hoovõtt“, mis me kulutasime Terakese stardi peale oleks võinud olla palju lühem. Inimesed, sõltumata vanusest, tulevad uuendustega kaasa. Ja ikka pean toonitama seda, et kui mingi selline rakendus tehakse, siis tuleb mõelda sellele, et kes on need, kes seda tarbima hakkavad. Terakese puhul väljendan tunnustust, et Terakses loojad on suutnud seda meeles pidada.”

– Raul Peetson, Halinga OÜ

“Terake on rakendus, mis täidab tunnilehe funktsiooni. Hommikul Terake käima pannes ning peale tööpäeva rakenduse sulgedes on hea ülevaade päeval tehtud töödest ning töötundidest. Hiljem on hea võrrelda koondtabelis nädalaid ja kuid. Teenindajal jääb ära pidev tunnilehtede kirjutamine ning tööandjal töötajate tundide kokkuarvutamine. Rakendusest läheb otse arvutisse koondülevaade ning tööandjal või juhatajal on kohene ülevaade tehtud töödest ning sellele kulunud ajast. Terake teeb ajaarvestamise mugavaks ja kiireks ning kõikidele pooltele ühtselt mõistetavaks.”

– Nele Kondas, Veski Külalistemaja

Terakesest

Terake operatiivplaanid ja mobiilne ülesannete haldamise rakendus aitab Sul oma meeskonda kiiresti ja tõhusalt koordineerida. Lihtsalt määra kõik õiged väljad, õigete toodetega, õiges seadmes ja õigel ajal. Terake on ettevõtete juhtimise tarkvara, mis muudab firma käitamise lihtsamaks, asendades arvutustabelid, parandades meeskonnatööd, jälgides ettevõtte kasumlikkust iga päev reaalajas. Terake on kiire, lihtne ja täpne tööaja mõõtmise abimees, mis aitab jooksvalt täita vajaliku infoga ka põlluraamatut ning hoiab ettevõtte kulud kontrolli all. Kõik andmed lisatakse töö käigus tööprotsessis osaleja enda poolt, mis annab kõige täpsema ja vahetuma informatsiooni.

Back To Top