fbpx
skip to Main Content
+372 5681 0000 info@terake.com LOGI SISSE REGISTREERU

Miks terake?

Paraneb töökeskkonna distsipliin

Rahaline kokkuhoid täpse tööajaarvestuse abil

Reaalajas informatsioon töötajate saabumiste ja lahkumiste kohta

Kaob tunnilehtedega seotud aeganõudev paberimajandus

Tööajaarvestus ehk tundide kokku arvutamine muutub automaatseks

Küsimused saavad vastuse

Teadmistepõhine

Kasulikud juhised

Hooliv tugi

Oleme Sinu jaoks alati olemas

Meie eesmärgiks on aidata Sinu ettevõttel olla edukas, mistõttu pakume igakülgset abi Sulle Terakese kasutamisel.

250 %

Tootlus

3 kuud

Tasuvus

100 %

Tõhusus

Klientide tagasiside

Terake operatiivplaanid ja mobiilne ülesannete haldamise rakendus aitab Sul oma meeskonda kiiresti ja tõhusalt koordineerida. Lihtsalt määra kõik õiged väljad, õigete toodetega, õiges seadmes ja õigel ajal. Terake on ettevõtete juhtimise tarkvara, mis muudab firma käitamise lihtsamaks, asendades arvutustabelid, parandades meeskonnatööd, jälgides ettevõtte kasumlikkust iga päev reaalajas. Terake on kiire, lihtne ja täpne tööaja mõõtmise abimees, mis aitab jooksvalt täita vajaliku infoga ka põlluraamatut ning hoiab ettevõtte kulud kontrolli all. Kõik andmed lisatakse töö käigus tööprotsessis osaleja enda poolt, mis annab kõige täpsema ja vahetuma informatsiooni.

Meie meeskond on varasemalt üles ehitanud IT lahendusi põllumajandusettevõtete andmehalduseks ja analüüsiks. Eelnevate põlvkondade põllumehed tegid järeldusi selle baasilt mida nad viiel hektaril viie looma puhul viie meelega tunnetasid. Täna on sageli tegemist sadade, kui mitte tuhandete loomade ja hektaritega ja inimese meeltest kipub väheks jääma ja isegi kui jätkub neid meeli, on alati hea teada, et lisaks arvamusele on kusagil ka andmed, mis toetavad arvamust.

Terake ühendab põllumajandustootjate, agronoomide, teadlaste ja tööstuspartnerite laialdasi ja sügavaid teadmisi ja kogemusi ning ettevõtjate ja inseneride mässulist, uuenduslikku äri- ja tehnilist vaistu. Põllumajandustootjad ei ole mitte ainult meie kliendid, vaid kaastöölised – kaastöötajad uute tehnoloogiate toomiseks põllumajandusettevõttesse, et nad saaksid töötada kasumlikumalt ja jätkusuutlikumalt ning suurema läbipaistvusega.

2015.a. septembris asutatud Tehnoloogia Rakenduskeskuse meeskond arendas 2016.a. aprilli kuuks farmihaldamise lahenduse Terake (akronüüm Tehnoloogia Rakenduskeskus ja viited viljaterale, millest kasvab uus jõud, ning nutikusele), tehes koostööd paljude suurimate ja progressiivsemate farmidega. Järgmiseks kuuks olid meile esimesed maksvad kliendid ja nii alga peatumatu areng.

2017. aastast said kliendid hakata kasutama API-t ja liidestada Terake’se oma spetsiaaltarkvaraga. API teeb andmete sünkroniseerimise teiste aplikatsioonidega lihtsaks. Terake tarkvarast on võimalik pärida objekte, kuupäevasid, töötajaid, tööaega, materjale jne.

2018. aasta alguses hakkasime pakkuma API ühenduse kaudu täpisviljeluse võimalusi Eestis ja aasta lõpus hakkasime pakkuma integratsioonipartnerite professionaalseid GPS-lahendusi sõidukipargi haldamiseks ja kontrolliks. Mõõtmiseks kasutame SkyFMS seadmeid ja John Deere tootjapoolseid API lahendusi. Oleme avatud kõigile integratsioonipartneritele.

Terake infosüsteem sisaldab tänaseks:
Tööaja mõõtmise ja arvestuse infosüsteemi

Operatiivplaanide ja mobiilset ülesannete haldamise rakendust, mis sobib ettevõttele, kus tööiseloom nõuab pidevat liikumist ja töö on tihedalt seotud seadmete ning masinatega  

Põllumoodulit ehk farmihaldustarkvara koos elektroonilise põlluraamatuga

Peamised üldnimetatud funktsioonid on töögraafikute ja plaanide haldamine, tööajamõõtmine, tööaja arvestus, materjalikulude analüüs, masintundide analüüs, põlluraamat ja farmihaldustarkvara, transpordi moodul ja digitaalne saateleht ja töölehtede allkirjastamine, objektid ja kaardid mobiilis, hooldusüksuste ja tehnohoolduse rakendust, brigaadi ja brigadiri tööriista meeskonna haldamiseks.

 

Visioon – Olla tarkvarapakkuja nr. 1, kelle poole ettevõtjad pöörduvad, kui neil on vaja kaardistada tööaja ja seadmete kasutust.

Missioon – Aidata ettevõtetel saada selge ülevaade tööjõu ja seadmete kasutusest.

Back To Top