skip to Main Content
+372 5681 0000 info@terake.com LOGI SISSE REGISTREERU

Millal on õige aeg hakata kasutama Terakest?

Pole olemas ideaalset aega, millal alustada Terakese kasutamisega, aga mida varem sellega algust teha, seda rutem suudad muuta oma operatsioonid efektiivsemaks. Oleme leidnud, et enamus meie klientidest otsustasid rakendust kasutama hakata kohe, kui olid avastanud konkurentsieelise.

Kui kaua ega kulub selleks, et Terake hakkaks tööle?

Terakest saab kasutama hakata hetkest, kui on loodud konto ja alla laetud mobiili äpp Google Play poest. Terakese kasutama hakkamine käib kiiresti.

Kes minu ettevõttes omab juurdepääsu Terakese andmetele ja äpile?

See oleneb Sinust endast, Sina otsustad ja valid välja inimesed, kes kasutavad Terakest Sinu ettevõttes. Võimalik on seadistada erinevad juurdepääsud individuaalselt, seega on Sinu otsustada millistele andmetele on juurdepääs ettevõtte töötajatel.

Kui tihti ma pean uuendama Terakese desktopi ja mobiili äppi?

Terakese tarkvara  on pilves, mis tähendab seda, et Sa ei pea iga kord alla laadima uut versiooni siis kui meie teeme uuendusi – kõik uued võimalused on automaatselt juurde pääestavad järgmisel korral kui Sa logid sisse arvutis. Sinu mobiili äpp uueneb samuti automaatselt, kui need seadsed on sisse lülitatud või Sa saad pakkumise uuendada järgmisel sisse logimisel.

Kas ma pean võtma tööle inimese, kes haldab Terakest?

Ei, hoopis vastupidi – Terake võimaldab Sinu ettevõttel palju lihtsamalt toimida, mitte ei tee seda keerulisemaks. Meie kliendid on täheldanud, et Terakese kasutamine on andnud neile rohkem aega, et keskenduda asjadele, mis vajavad tõelist tähelepanu – ettevõtte juhtimine.

Millistes seadmetes töötab mobiili äpp Terake?

Mobiili äpp töötab kõikides Android mobiiltelefonides ja tahvlites.

Kas on reaalne Terake tarkvara iseseisvalt, ilma koolituseta kasutusele võtta?

Jah! Tarkvara on piisavalt intuitiivne, et tarkvara iseseisvalt kasutusele võtta.

Kas Terake tarkvaral on ka API liides?

Jah, API liides on olemas.

Millised lisakulud kaasnevad Terake tarkvaraga?

Peidetud lisakulud puuduvad.

Back To Top