skip to Main Content
+372 5681 0000 info@terake.com LOGI SISSE REGISTREERU

Terake Factory – alustage tööaega PIN-koodi, NFC või RFID-kiipidega

Terake Factory ekraani allosas on kolm navigeerimise TAB-i

1) Pinpad – töö alustamiseks / peatamiseks ja / või sisselogimiseks

2) Juhtpaneel – käimasolevate tööde vaatamiseks ja redigeerimiseks

3) Administraator – õiguste määramiseks

Pinpad TAB 

Pinpad on peamine sisenemiskoht kasutajatele. Seal saate sisestada PIN-koodi, libistada NFC TAG-i (kui seade toetab) või kasutada RFID-kaarti välise lugejaga.

Pinpad TAB-vaates on kaks režiimi, mida kuvatakse numbriklahvide all roheliste / hallide nuppudega. Roheline on aktiivse režiimi indikaator.

1) režiim “START / STOP”

See on vaikeolek Pinpad’i vaate jaoks. Õigetel juurdepääsudel (st kasutaja sisestab õige PIN-koodi) lülitatakse käimasolev töö ümber. Kui kasutaja jaoks on tööd pooleli, lõpetatakse see. Kui kasutajal pole käimasolevat tööd, alustatakse uue tööga. Kui kasutajal on plaanitud töö kindlaks ajaks, alustatakse plaanitud tööd. Kui ei, otsib süsteem töötüüpi välise tunnusega “FROM_FACTORYDEVICE”. Kui seda ei leita, loob see uue töö välimise ID-ga “FROM_FACTORYDEVICE” ja käivitab selle töö tüübi kasutaja jaoks. NB! Te saate selle automaatselt loodud töö tüübi nime muuta.

2) režiim “AINULT LOGIN”

Kui kasutaja sisestab õiged kasutajatunnused, logib süsteem kasutaja sisse, praegust tööolekut ümber lülitamata. Nüüd saavad kasutajad valida juhtpaneeli või administraatori paneelid, millega töötada.

Juhtpaneeli TAB

Juhtpaneel näitab praegu käimasolevaid töid nuppudega EDIT ja STOP. Kasutaja võib muuta töö tüüpi ja pakkuda täiendavat kirjeldavat teksti.

Administraatori TAB

Administraatori paneel on mõeldud kasutaja juurdepääsuandmete (st PIN-koodi seadistamiseks) konfigureerimiseks. Administraatoriõiguseta kasutajad saavad näha ja hallata ainult iseennast. Administraatoriõigustega kasutaja näeb kõiki aktiivseid töötajaid ja oskab nende mandaati seada.

Olulised märkused

  1. Kui Terake Factory töötab Android-seadmes, takistab see ekraani magama jäämist.
  2. Seadistatud juurdepääsu andmed salvestatakse nii kohalikku seadmesse kui ka serverisse, kuid PIN / CARD / RDID autentimine toimub ainult kohaliku seadme abil. See tähendab, et administraator peab vähemalt korra TAB-i “Administraator” keskkonnda (kasutajanime ja parooliga) sisse logima, et kasutajatel seadmesse kasutajaandmeid laadida.

Plaanitud järgmistes väljaannetes

  1. Sorteerimine, filtreerimine.
  2. Võrguühenduseta tugi.
  3. Tööajalugu, ajakava ja plaanid võimaldavad kasutajale juurdepääsu.
  4. Valikute seadistamine.

Komplekti hind:

Samsung Galaxy Tab A (2019) – Tablet – Android 9.0 (Pie) – 32 GB – 10.1″ TFT (1920 x 1200) – microSD slot – black Compulocks Space Galaxy Tab A 10.1″ Tablet j5create JCH349 Charging Bridge – Docking station – USB-C RF IDeas pcProx Plus – RF proximity reader – USB – 125 KHz / 13.56 MHz

Kokku hind 590 EUR + KM

*ilma lugejata hind 390 EUR + KM

Tarne 1 nädal.

Terake Factory leiad siit:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.terake.factory

 

Back To Top