skip to Main Content
+372 5681 0000 info@terake.com LOGI SISSE REGISTREERU

Terake kõige jaoks mis seostub tööga

Terake on kui automaagiline sekretär kõige jaoks, mis on seotud töötamisega – aitab silma peal hoida tundidel ja materjalidest kuni töökuludeni.

Terake on töötaja aja jälgimise ja planeerimise lahendus, mis säästab ettevõtete omanike aega ja raha. Vabanege paberkaustast ja ka Exceli arvutustabelist ning lihtsustage tööajaarvestust ja arvete jaoks algdokumentide esitamist ning tööde juhtimist. Ükskõik, kas töötajad on kontoris või teel, saate teie neid reaalajas jälgida ja nemad oma tööaega mis tahes asukohast või seadmest alustada – kasutades nutitelefoni, tahvelarvutit, lauaarvutit või sülearvutit. Lisaks on Terakeses integratsioonid kõigi tuntud GPS jälgimis seadme pakkujatega. Saate vaadata ja kinnitada töötajate tehtud tööd palgaarvestuse tegemiseks, töö eest arve maksmiseks või arvete koostamiseks. Täpne ressursside arvestus, klientidele arvete esitamise aeg ja valutu palgaarvestus. Töölehtede täpsete tundide abil olete alati õigetel alustel valmis palgaarvestust pidama – andmeid pole vaja käsitsi sisestada! Jälgige arveldatavat aega klientide, projektide või tööde, kulukohtade ja teenindusobjektide alusel. Seejärel kasutage täpselt mõõdetud aegu töökulu paremaks. GPS-i ajajälgimine ja ajagraafiku järgimine Terakeses on midagi enamat kui lihtsalt ajajälgija. See peab arvestust iga kord, kui töötaja end registreerib, töökohta vahetab ja/või väljub. Juhtidel ja administraatoril on ülevaade, kus nad töötavad ja kes on järgmise töö jaoks kõige lähemal. Aruandlus aitab teie ettevõttel lahendada töövaidlusi ja järgida tööajaseadusi. Käsitsi paberil sisestatud ajatabelid ja paberilehed seda teha ei suuda. Koostage ja jagage töögraafikuid töötajatele kiiremini kui kunagi varem, kasutades veebis juhtimispaneeli ja mobiilirakendusi Terake Workfields või Terake Factory. Juhid saavad määrata töötajaid töökohtadele või vahetustele ja nii et aja jälgimine ja planeerimine toimivad ideaalses harmoonias. Seadistage meeldetuletused, et teavitada töötajaid uue vahetuse postitamisest või kui nad unustavad töö sisse või välja lülitada. “Kui valiksin mõne muu toote, maksaksin sama summa ja ainuüksi väga piiratud ajajälgimise funktsionaalsuse eest. Terake on kõik ühes, algus vajab küll rohkem aega ja süvenemist, aga tulemus on seda väärt. Kõik tööd ühes kohas!” —haljastustööde firma omanik.

Mobiilne aja jälgimine GPS-i ja geofencingu abil saavutate suurema vastutuse ja läbipaistvuse. Kui mobiilirakendust kasutav töötaja siseneb või lahkub töökohalt, teavitab rakendus neid kella sisse või välja lülitamisest. Terake kajastab sisse- ja väljalülitusaegu, kui töötaja siseneb ja väljub eelseadistatud geoalast. See tähendab vähem töögraafiku muudatusi ja täpsemat palgaarvestust.

Projekti reaalajas jälgimine. Lõpetage arvamine ja tehke täpsed prognoosid Terake Projektid abil iga projekti kohta. Projektide juures on ka reaalajas tööjõu jälgimine, mis on loodud projektijuhtidele. Hinnake projekte juba ette, jälgige ja kohandage neid siis, kui vajate. Võrrelge planeeritud ja tegelikku töötundide arvu, et teada saada, kus ja kuidas töötajad iga projekti jaoks aega kulutavad. Hoidke silma peal iga oma käimasoleval projektil.

Ekstra klienditugi. Tasuta või piiramatu tugi telefoni või veebivestluse teel, rääkimata välkkiirest reageerimisajast. Vastame teie küsimustele, aitame teil konto üles seada ja palju muud. “Olin skeptiline Terake klienditeeninduse osas. Kuid mul on hea meel kinnitada, et Tugi on tulemuslik ja treenitud. ” — paigaldusettevõtte juht

Back To Top