skip to Main Content
+372 5681 0000 info@terake.com LOGI SISSE REGISTREERU

Tööaja mõõtmisest 1 minutiga

Kiire ülevaade terakesest

Terake operatiivplaanid ja mobiilne ülesannete haldamise rakendus aitab Sul oma meeskonda kiiresti ja tõhusalt koordineerida. Lihtsalt määra kõik õiged väljad, õigete toodetega, õiges seadmes ja õigel ajal. Terake on ettevõtete juhtimise tarkvara, mis muudab firma käitamise lihtsamaks, asendades arvutustabelid, parandades meeskonnatööd, jälgides ettevõtte kasumlikkust iga päev reaalajas. Terake on kiire, lihtne ja täpne tööaja mõõtmise abimees, mis aitab jooksvalt täita vajaliku infoga ka põlluraamatut ning hoiab ettevõtte kulud kontrolli all. Kõik andmed lisatakse töö käigus tööprotsessis osaleja enda poolt, mis annab kõige täpsema ja vahetuma informatsiooni.

OPERATIIVNE ja MOBIILNE

Terake – tööaja mõõtmise mobiilne abimees – on mõeldud mistahes tööde ja protsesside mõõtmiseks. Rakendus aitab kokku hoida nii aega kui ka raha. Terake säästab kasutajale hulga aega ja raha – masinakulud, tarvikud ja materjalid, tööaeg ja juhtimise kulud.

TÖÖKÄSUD ja PLAANID

Planeeritud tööde automaatne meeldetuletus mobiilirakenduses.

KULUMATERJALID

Täpne ülevaade kuludest, nende kasutusest erinevatele objektidele ja kulukohtatele.

ANDMEBAAS

Kogu tööga seotud info on mõne hiireklikiga leitav. Terake on see üks kindel koht, kus hoida tööga seotud andmeid, materjale ja teha plaane edaspidiseks.

RAPORTID JA ANALÜÜS

Töökäskude raportite, kalendervaadete, materjalide, detailsete kulude jms. raportite ja nimekirjade loomine. Enim tähelepanu vajavate ülesannete väljatoomine.

KAARDIVAADE

Kõik objektid on kergesti leitavad ka mobiilirakenduse kaardilt.

INTEGRATSIOON

Kasuta API-t ja liidesta Terake oma tänase tarkvaraga. API teeb andmete sünkroniseerimise teiste aplikatsioonidega lihtsaks. TERAKE tarkvarast on võimalik pärida objekte, kuupäevasid, töötajaid, tööaega, materjale jne.

Miks terake?

  • Paraneb töökeskkonna distsipliin
  • Rahaline kokkuhoid täpse tööajaarvestuse abil
  • Reaalajas informatsioon töötajate saabumiste ja lahkumiste kohta
  • Kaob tunnilehtedega seotud aeganõudev paberimajandus
  • Tööajaarvestus ehk tundide kokku arvutamine muutub automaatseks
Back To Top