skip to Main Content
+372 5681 0000 info@terake.com LOGI SISSE REGISTREERU

TÖÖDEJUHATAJA-EESTÖÖLINE

Brigadiri rolli mõte on, et seda kandev töötaja saab temale määratud brigaadiliikmete töid alustada-lõpetada.

Brigadiri rolli saab määrata töötaja administreerimise juures (TAB ‘Rollid’) lisandunud valik ‘ROLE_FOREMAN’ (brigadir, eestööline). Need töötajad, kellele see roll määratud on, ilmuvad töögraafikute tegemisel lisandunud valikusse “Brigadir”. Kui ühtegi töötajat ei ole (veel) brigadiri rollis, siis on see nimekiri tühi.

Brigadiri rollis olevale töötajatele saab määrata ka personaalse brigaadi, see toimub töötaja vormis TAB-is “Brigaad”. Selliselt defineeritud brigaadi liikmed on brigadirile nähtavad nimekirjas eespool kui eelpolkirjeldstud töötajaid.

Kui nüüd kalendris toimuva valikuga töögraafiku tegemisel ja salvestamisel muude parameetrite kõrval määrata ka brigadir, siis nende töötajate tööd saab brigadir alustada-lõpetada.
Töö käivitamiseks / peatamiseks tuleb vajutada vastava töötaja nimega kirje peal. Alustamisel ja lõpetamisel küsitakse dialoogiga ka kinnitus (vältimaks kogemata vajutamisi).

Mobiilirakenduses alates ver. 2.258

Brigadiri rolli (FOREMAN) omavad töötajad näevad mobiilirakenduses lisakausta “Brigaad”. Sellel kaustal vajutades avatakse brigaadi vaade, see on nimekiri töötajatest. Kui töötajal töö käib, ilmub nähtavale jooksev kell tööajaga.

 

Back To Top