skip to Main Content
+372 5681 0000 info@terake.com LOGI SISSE REGISTREERU

Vanad harjumused surevad visalt

Vanad harjumused surevad visalt, mõnikord ei sure nad kunagi. Uute tehnoloogiate kohta kolm põhimõtet, mis võiksid sobida enamiku juhtide uurimisse uute juhtimistehnoloogiate valikul:

  1. Kõik uus, mis maailmas sünnib, on normaalne osa maailma toimimisviisist.
  2. Kui oled vanuses 15- kuni 35, tundub kõik uus põnev ja revolutsiooniline.
  3. Kõik, mis tuleb peale teie 35-aastaseks saamist, on vastuolus asjade loomuliku korraga.

Noore juhi/töötaja jaoks on loomulik kontrollida mobiilis edastatud info vooge, tekste ja kiirsõnumeid igal pool ja kõigil seadmetel. Temale eelnenud põlvkond on nüüd aeglaselt kohandumas mobiili- ja veebitehnoloogiaga. Ja selle põlvkonna taga olev põlvkond pole tõenäoliselt tarkvaratehnoloogiaga üldse tegelenud. Ja ikkagi töötavad kõik kolm põlvkonda sageli koos. Tuleb kokku leppima, kuidas asjad korda saada, mis töötab ja mis mitte.

Täppismajanduse ja andmehaldussüsteemide eelised on üldteada. Kuid lisaks subjektiivsetele muredele andmete privaatsuse, maksumuse ja töökõlblikkuse pärast on lõhe tehnoloogia kasutuselevõtu osas on edusammude märkimisväärseks takistuseks ja laialdasele kasutamisele. Me räägime tihti noorte töötajatega, kes ütlevad: “Mulle meeldib see, ma näen, kuidas me saaksime seda igapäevaselt kasutada, kuid vanemad kolleegid ei tunne sama moodi. Neil on hirm. ” Leidsime viisid kuidas seda lahendada:

  1. Pane paari vanemad ja nooremad. Paluge nooremal tehniliselt asjatundlikul (ja kannatlikul) töötajal olla giidiks vanematele töötajatele. Nemad on tarkvaraga navigeerimiseks kõige tõhusamad ja näitavad, kuidas see suudab igapäevaseid probleeme lahendada murdosa ajast mis enne. Need mugavused ja teadmised on nakkavad ning edasi liigute kiiremini, kui võiksite oodata.
  2. Lase tehnoloogia räägib enda eest. Enamus toote kasutamise mugavusest on koheselt ära tuntav, kuidas see on seda väärt ja ennast kohe ära tasub. Niipea kui võimalik, koostage aruanded, analüüsid ja kokkuvõtlikud kirjed, milles kvantitatiivselt kirjeldatakse eeliseid. Näidake, kuidas tehnoloogia pakub peale paari kasutuskorra kiiremat andmesisestust / -väljundit.
  3. Olge valmis kriitikaks. Sund kasutada harjumatu tarkvaralahendust tõmbab tõenäoliselt alguses nö tulekahju üles, eriti kui see asendab väljakujunenud suhtlus- ja töökorralduse. Arvestage kriitikaga ja kasutage oma suunamudijaid ja tugimeeskonda, et murede ja kaebustega ennetavalt tegeleda.
  4. Vaata pikaajaliselt. Enamik edusamme juhtimises võtab aega, et põimuda igapäeva majapidamise toimimisse. Üks tootmistsükkel näitab tulemusi; kaks tootmistsüklit näitavad dramaatilist tulu, kui tarkvara kasutatakse õigesti. Selgitage vanemale põlvkonnale, et nende roll äris püsib ühtlane, kuni uued tööriistad tööle pannakse (ja tõenäoliselt isegi pärast seda – nad on siis selles lihtsalt paremad). Tõenäoliselt on nad ka ise läbi teinud samad muutused.
  5. Positsioneerige tarkvara. Teave ja dokumendid peavad arenema, kui firma liigub tulevikku. Muutuvas maailmas aitab andmehaldus parandada ärilisi otsuseid, mida tuleb teel teha kiiremini ja täpsemalt.

Tehnoloogia ei kahjusta pärandit vaid on parim viis pärandi tugevdamiseks ja hoidmiseks.

Back To Top